Dr.Harlas s.r.o. - nestátní zdravotnické zařízení, Americká 11, Plzeň

OxyGeneo™

OxyGeneo™ - vynikající výsledky proti stárnutí.

Díky průlomové technologii, OxyGeneo™ poskytuje vynikající výsledky v péči proti stárnutí působením na kůži na hlubší úrovni. Ošetření OxyGeneo™ je vhodné pro všechny typy pleti – jakýkoli etnický původ, zbarvení pleti a citlivou pokožku.

Při každém ošetření OxyGeneo™ můžete odstranit jemné linky a vrásky, minimalizujete velikost pórů, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárný vzhled pleti a zlepšíte celkový vzhled obličeje.

OxyGeneo™ - 3 terapie v 1 ošetření

1. EXFOLIACE

exfoliace

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

2. INFUZE

infuze

Pomocí exkluzivní kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky. Můžete si vybrat mezi NeoRevive™ pro omlazení a proti stárnutí nebo NeoBright™ pro zesvětlení pokožky a zlepšení textury pleti.

3. OKYSLIČENÍ

okysličení

OxyGeneo™ produkuje bubliny CO2, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením.

Výhody technologie OxyGeneo™

  • hluboká infuze
  • kvalitní aktivní látky
  • vynikající výsledky proti stárnutí

Vyberte výživnou kapsli, která vyhovuje vašim specifickým problémům pleti a zlepšete své výsledky.

Přípravky pro ošetření

NeoBright™

NeoBright™ je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací. Gel NeoBright™ vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.

NeoBright™

NeoRevive™ zcela nově definuje ošetření pleti. Gel NeoRevive™ jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou.

ilustrační foto
Vynikající výsledky
Získejte výhody exfoliace a navíc hluboké omlazení obličeje s infuzí základních živin a účinných látek pro obnovu a okysličení pokožky.

Po ošetření OxyGeneo™ je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vypadá hladká, měkká, lesklá a zářivá. Pleť je svěží, jemná a aktivní.

Novinka na naší klinice!